Zomerrooster


Periode: Zomer 2022

Maandag
18.45 - 19.45 uurLatinmovesInschrijven
19.45 - 20.45 uurBootcampInschrijven
19.45 - 21.00 uurStijldansen topklas Inschrijven
Dinsdag
21.00 - 22.15 uurBurlesqueInschrijven
Woensdag
18.45 - 19.45 uurBootcamp 2Inschrijven
18.45 - 19.45 uurTechniek Latin stijldansen Inschrijven
19.45 - 21.00 uurStijldansen beginners/topklasInschrijven
21.00 - 22.15 uurTechniek standaard stijldansen Inschrijven
Donderdag
18.30 - 19.45 uurStijldansen beginners/topklasInschrijven
19.45 - 21.00 uurStijldansen topklas Inschrijven
21.00 - 22.15 uurVrijdansen stijldansen donderdagInschrijven
Vrijdag
11.15 - 12.30 uurRollatordansenInschrijven
18.45 - 20.00 uur Stijldansen topklas Inschrijven
20.00 - 21.15 uurStijldansen beginners/topklasInschrijven
Zaterdag
09.30 - 10.00 uurKidsdance 2-5 jaarInschrijven
10.15 - 11.15 uurLatinmoves 2Inschrijven
20.00 - 22.30 uur Vrijdansen stijldansen zaterdagInschrijven
Zondag
17.30 - 18.45 uurStijldansen beginners/topklasInschrijven
18.45 - 20.00 uurStijldansen topklas Inschrijven
20.00 - 21.15 uur Stijldansen topklas Inschrijven

Lesrooster najaar


Periode: september 2022 - januari 2023

Maandag
13.00 - 16.00 uurSingledansen vrijdansen (2e en 4e vd maand)
18.45 - 19.45 uurLatinmoves
19.45 - 20.45 uurBootcamp
19.45 - 21.00 uurTopklas 03 stijldansen
21.00 - 22.15 uurTopklas 07 stijldansen
Dinsdag
18.45 - 20.45 uurSalseros
21.00 - 22.15 uurBurlesque
Woensdag
09.00 - 11.00 uurYoga
10.55 - 11.45 uurLonggroep
11.15 - 12.15 uurRollatordansen (2) (3e vd maand)
13.00 - 15.30 uurVrijdansen stijldansen (1e en 3e vd maand)
18.45 - 19.45 uurBootcamp 2
18.45 - 19.45 uurTechniek Latin stijldansen
19.30 - 20.30 uurZitdansen
19.45 - 21.00 uurCursus 4 stijldansen
19.45 - 21.00 uurTopklas 04 stijldansen
19.45 - 21.00 uurCursus 1 stijldansen
21.00 - 22.15 uurTechniek standaard stijldansen
Donderdag
18.30 - 19.45 uurCursus 3 stijldansen
18.45 - 19.45 uurTopklas 05 stijldansen
19.45 - 21.00 uurTopklas 10 stijldansen
19.45 - 21.00 uurTopklas 09 stijldansen
21.00 - 22.15 uurTopklas 08 stijldansen
21.00 - 22.15 uurVrijdansen stijldansen donderdag
Vrijdag
09.30 - 10.30 uurSingledansen
11.15 - 12.30 uurRollatordansen
18.45 - 20.00 uurTopklas 13 stijldansen
20.00 - 21.15 uurCursus 3 (2) stijldansen
20.00 - 21.15 uurTopklas 11 stijldansen
21.15 - 22.30 uurCursus 2 stijldansen
21.15 - 22.30 uurCursus 1 (2) stijldansen
Zaterdag
09.30 - 10.00 uurKidsdance 2-5 jaar
10.15 - 11.15 uurKidsdance 6-10 jaar stijldansen
10.15 - 11.15 uurLatinmoves 2
13.00 - 16.00 uurWedstrijdtraining stijldansen
15.00 - 15.45 uurNijntje beweegprogramma 2-4 jaar
16.00 - 16.45 uurNijntje beweegprogramma 4-6 jaar
18.45 - 20.00 uurTopklas 06 stijldansen
20.00 - 21.15 uurCursus 1 (3) stijldansen
20.00 - 22.30 uur Vrijdansen stijldansen zaterdag
Zondag
11.00 - 12.00 uurKidsdance 6-10 jaar streetdance
12.00 - 14.30 uurVrijdansen (1e vd maand) rolstoel/rollator
14.30 - 16.00 uurRolstoeldansen
16.15 - 17.15 uurG-dansen
16.30 - 17.30 uurArgentijnse Tango
17.30 - 18.45 uurTopklas 12 stijldansen
18.45 - 20.00 uurTopklas 02 stijldansen
20.00 - 21.15 uur Topklas 01 stijldansen
21.15 - 22.30 uurCursus 2 (2) stijldansen